Materiały i gadżety reklamowe są dziś nieodłączną częścią prowadzenia biznesu - to jeden z najważniejszych elementów budowania świadomości marki. Można mieć jakościowy produkt lub jedyną w swoim rodzaju usługę, ale dopóki ludzie o nich nie wiedzą nie przyniosą nam zysków i nie przysłużą się otaczającemu światu. Warto się więc pokazać :)

 

Na Strychu znajdziesz szeroką ofertę materiałów reklamowych, poczynając od wizytówek, ulotek, poprzez długopisy, smycze, odzież reklamową, ceramikę czy elementy odblaskowe. Oczywiście wszystkie gadżety reklamowe oferujemy w standardzie z usługą personalizacji - możesz dodać swoje logo, dane teleadresowe, slogan reklamowy lub inny przekaz. W zależności od materiału oferujemy znakowanie wykonane sitodrukiem, tampodrukiem, haftem, termotransferem, nadrukiem bezpośrednim DTG, grawerem laserowym, nadrukiem UV czy sublimacją. 

 

Ponieważ oferta ta skierowana jest w głównej mierze do firm, instytucji i klientów hurtowych, minimalne ilości zamówienia poszczególnych produktów wynoszą przeważnie 50 -100 szt. Proszę wziąć to pod uwagę przy zapoznawaniu się z naszą ofertą - poniżej znajdziesz  nasze katalogi:

m.in. dla firm, agencji reklamowych, urzędów,

organizacji, pubów,

restauracji

Materiały i gadżety reklamowe

nasze

realizacje:

"Pokaż, że jesteś !"

gadżety reklamowe

ceramika reklamowa

odblaski reklamowe

tel: 503 198 166  

mail: biuro@kreatywnystrych.pl

projekt i realizacja: Kreatywny Strych 2016