Kreatywny Strych Tomasz Bednarczyk

ul. Sportowa 9

22-375 Izbica

NIP: 564 163 85 49

tel: 503 198 166  

mail: biuro@kreatywnystrych.pl

projekt i realizacja: Kreatywny Strych 2016

 Zobacz, co możemy

dla Ciebie zrobić!

 Kreatywny Strych - jedno miejsce, wiele możliwości.

 

     Strych z założenia miał być miejscem ze swoim klimatem, dbającym o oryginalność, spójność i wiarygodność. Naprawdę ma siedzibę na poddaszu, klimat podkreśla piękna tapeta ze wzorem starych desek - deski stanowią także tło tej strony. Estetyka jest dla nas ważna.

 

      Ale równie ważny jest pragmatyzm - bo na tym przecież polega prowadzenie własnego biznesu: co konkretnego możemy dać swoim Klientom, co będzie stanowiło dla nich wartość i pomoże im w jakiejś cząstce ich życia prywatnego i zawodowego? I na tym się skupiamy. Strych powstał zimą 2014 roku, jako odpowiedź na kiełkującą od dłuższego czasu chęć stworzenia własnego biznesu. 7-letnie wówczas doświadczenie w pracowni sitodrukarskiej przy produkcji m.in. koszulek z nadrukiem oraz miłość do zadrukowanych tiszertów w naturalny sposób wyznaczyły kierunek, jaki obierze Strych.

 

Początkowo w ofercie były jedynie koszulki z nadrukiem z folii flex i flock. Jednak ponieważ Klienci zgłaszali zapotrzebowanie także na nadruki wielokolorowe, na personalizowane gadżety (np. kubki

z nadrukiem) czy materiały reklamowe dla swoich firm  (smycze, wizytówki, długopisy, odzież firmową) - oferta Strychu  zaczęła się w szybkim tempie rozrastać i w tej chwili obejmuje trzy obszary: odzież

z nadrukiem, materiały reklamowe oraz  odblaski.

 

Część produkcji odbywa się na Strychu,  część w sprawdzonych i najlepszych  w swoim fachu drukarniach w Polsce.  Dzięki temu oferta jest bogatsza, a Państwo nie musicie już szukać w wielu miejscach - w jednym zamawiając koszulki, w innym wizytówki a jeszcze w innym ceramikę reklamową.  Możecie zaoszczędzić swój cenny czas, składając zamówienie w jednym, sprawdzonym miejscu - na Strychu.

 

Zaufali

nam:

 

 z wyrazami szacunku

Tomasz Bednarczyk

 właściciel

 Kreatywny Strych - jedno miejsce, wiele możliwości.

 

W dzisiejszym świecie wygoda i oszczędność czasu to jedne z najbardziej pożądanych dóbr. I Strych wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Jeśli więc szukasz jednego miejsca, gdzie kompleksowo zaopatrzysz się zarówno

w materiały reklamowe dla swojej firmy (lub organizacji, klubu, stowarzyszenia etc.), w odzież i koszulki

z nadrukiem najwyższej jakości (do użytku firmowego, prywatnego i eventowego) oraz w tak ważne dla bezpieczeństwa elementy odblaskowe takie jak opaski, kamizelki czy breloczki to...jesteś w odpowiednim miejscu :) 

 

Strych powstał zimą 2014 roku  jako odpowiedź na kiełkującą od dłuższego czasu chęć stworzenia własnego biznesu. 7-letnie wówczas doświadczenie w pracowni sitodrukarskiej przy produkcji m.in. koszulek z nadrukiem oraz miłość do zadrukowanych tiszertów w naturalny sposób wyznaczyły kierunek, jaki obierze Strych.

 

Początkowo w ofercie były jedynie koszulki z nadrukiem z folii flex i flock. Jednak ponieważ Klienci zgłaszali zapotrzebowanie także na nadruki wielokolorowe, na personalizowane gadżety (np. kubki z nadrukiem) czy materiały reklamowe dla swoich firm  (smycze, wizytówki, długopisy, odzież firmową) - oferta Strychu  zaczęła się w szybkim tempie rozrastać i w tej chwili obejmuje trzy obszary: odzież z nadrukiem, materiały reklamowe oraz odblaski.

 

Część produkcji odbywa się na Strychu,  część w sprawdzonych i najlepszych  w swoim fachu drukarniach w Polsce. Dzięki temu oferta jest bogatsza, a Ty nie musisz już szukać w wielu miejscach - w jednym zamawiając koszulki,

w innym wizytówki a jeszcze w innym ceramikę reklamową.  Możesz  zaoszczędzić swój cenny czas, składając zamówienie w jednym, sprawdzonym miejscu - na Strychu. A zaoszczędzony czas przeznacz na to, co dla Ciebie ważne :)

 

Do zobaczenia!

 

 Witam na Kreatywnym Strychu!

 

Jeśli, drogi Kliencie, szukasz jednego miejsca, gdzie zaopatrzysz się zarówno w materiały reklamowe dla swojej firmy jak i odzież

z nadrukami najwyższej jakości (do użytku firmowego i prywatnego) to... to jest dobry adres :) 

 

Strych powstał zimą 2014 r. jako odpowiedź na wewnętrzną potrzebę pójścia na swoje. Chciałem otworzyć coś, na czym się znałem i czym się interesowałem. Fanem koszulek z nadrukami byłem od zawsze - pierwsze stworzone własnoręcznie (jeszcze w liceum) tiszerty to były dla mnie relikwie. Później miałem okazję zobaczyć, jak wygląda profesjonalny druk na koszulkach - 7 lat spędzonych w pracowni sitodrukarskiej (oraz ciekawość w zakresie innych technik druku) pozwoliło mi zdobyć dużą wiedzę w tym temacie i zasiało w głowie pomysł, by otworzyć własną działalność. A 

 

Początkowy zakres usług Strychu był dość skromny, dziś Strych może dużo więcej:) Zaczynając od naprawdę trwałych nadruków DTG (z najlepszej jak do tej pory drukarki tego typu w Polsce - trwałość porównywalna z sitodrukiem), przez najwyższej klasy sitodruk na tkaninach właśnie, sublimację na różnych podłożach po klasyczne i nowatorskie gadżety reklamowe. 

 

Czy Strych jest firmą jednosobową? Póki co - tak. Część produkcji odbywa się na Strychu,  część w  sprawdzonych i godnych zaufania drukarniach w Polsce.  Dzięki temu oferta jest bogatsza, a Ty - drogi Kliencie -  możesz zaoszczędzić swój cenny czas zamawiając w jednym, sprawdzonym miejscu zamiast szukać i testować, i szukać, i znów testować. 

 

Czy działalność jednoosobowa ma swoje minusy? Oczywiście - notoryczny brak czasu, potrzeba zarządzania wszystkim, częsty brak weekendów.  Ale plusy w postaci robienia tego, co się lubi i chce robić oraz decydujący wpływ na wizję działania firmy teraz oraz jej rozwoju w przyszłości sprawiają, że i minusy zyskują swój urok a weekendy przestają być takie niezbędne ;)

 

                                                                                                                                                                                     z wyrazami szacunku

                                                                                                                                           Tomasz Bednarczyk

 

 

Kreatywny Strych powstał zimą 2014 r. jako wynik wewnętrznej potrzeby otworzenia własnej działalności. Początkowo zakres usług był dość skromny - 

 

10  lat doświadczenia w wykonywaniu nadruków na odzieży

1000 + sprzedanych koszulek 

 

 

Miejsce to powstało pod koniec 2014 r. jako odpowiedź na wewnętrzną potrzebę pójścia na swoje. A jak już iść na swoje to najrozsądniejszą decyzją jest otworzenie takiego biznesu, na którym człowiek się zna i który jest oparty na zainteresowaniach. Fanem koszulek z nadrukami byłem od zawsze - a  pierwsze stworzone własnoręcznie (jeszcze w liceum) tiszerty to były dla mnie relikwie ;) Później miałem okazję zobaczyć, jak wygląda profesjonalny druk na koszulkach - 7 lat spędzonych w pracowni sitodrukarskiej (oraz ciekawość w zakresie innych technik druku) pozwoliło mi zdobyć dużą wiedzę w tym temacie i zasiało w głowie pomysł, by otworzyć własną działalność. 

 

Początkowo zakres usług był dość skromny - zamykał się właściwie na wykonywaniu nadruków przy wykorzystaniu folii flex i flock. Od tego czasu jednak sporo się zmieniło - dziś Strych może zaoferować o wiele więcej. Poczynając od naprawdę trwałych nadruków DTG (z najlepszej jak do tej pory drukarki tego typu w Polsce - trwałość porównywalna z sitodrukiem), przez najwyższej klasy sitodruk właśnie, sublimację na różnych podłożach po klasyczne i nowatorskie gadżety reklamowe. 

 

Czy Strych jest firmą jednosobową? Póki co - tak:) Także zawsze kontaktują się Państwo bezpośrednio z właścicielem, który jest osobiście odpowiedzialny za każde zamówienie. Czy działalność jednoosobowa ma swoje minusy? Oczywiście! Notoryczny brak czasu, potrzeba zarządzania wszystkim, częsty brak weekendów.  Ale plusy w postaci robienia tego, co się lubi i chce robić oraz decydujący wpływ na wizję działania firmy teraz oraz jej rozwoju w przyszłości sprawiają, że i minusy zyskują swój urok a weekendy przestają być takie niezbędne ;)

                                                                                                                                                                              z wyrazami szacunku

                                                                                                                                       Tomasz Bednarczyk

 

 

 Witaj na Kreatywnym Strychu!

 

Jeśli, drogi Kliencie, szukasz jednego miejsca, gdzie zaopatrzysz się zarówno w materiały reklamowe dla swojej firmy jak i odzież

z nadrukami najwyższej jakości (do użytku firmowego i prywatnego) to... to jest dobry adres :) 

 

Strych powstał zimą 2014 r. jako odpowiedź na wewnętrzną potrzebę pójścia na swoje. Chciałem otworzyć coś, na czym się znałem i czym się interesowałem. Fanem koszulek z nadrukami byłem od zawsze - pierwsze stworzone własnoręcznie (jeszcze w liceum) tiszerty to były dla mnie relikwie. Później miałem okazję zobaczyć, jak wygląda profesjonalny druk na koszulkach - 7 lat spędzonych w pracowni sitodrukarskiej (oraz ciekawość w zakresie innych technik druku) pozwoliło mi zdobyć dużą wiedzę

w tym temacie i zasiało w głowie pomysł, by otworzyć własną działalność. A wspomniane doświadczenie w połączeniu z nieraz przesadnym wręcz zamiłowaniem do jakości niech będzie gwarancją, że to, co otrzymasz spełni Twoje oczekiwania. 

 

Początkowy zakres usług Strychu był dość skromny, dziś Strych może dużo więcej:) Zaczynając od naprawdę trwałych nadruków DTG (z najlepszej jak do tej pory drukarki tego typu w Polsce - trwałość porównywalna z sitodrukiem), przez najwyższej klasy sitodruk na tkaninach właśnie, sublimację na różnych podłożach po klasyczne i nowatorskie gadżety reklamowe. 

 

Czy Strych jest firmą jednosobową? Póki co - tak. Część produkcji odbywa się na Strychu,  część w  sprawdzonych, najlepszych

w swoim fachu drukarniach w Polsce.  Dzięki temu oferta jest bogatsza, a Ty - drogi Kliencie -  możesz zaoszczędzić swój cenny czas zamawiając kompleksowo w jednym, sprawdzonym miejscu zamiast szukać i testować, i szukać, i znów testować - tracąc przy tym poza czasem także i pieniądze, i czasem trochę nerwów. Odkąd pojawił się Strych, nie ma już takiej potrzeby ;)

                                                                                                                                                             do zobaczenia przy owocnej współpracy

                                                                                                                                          Tomasz Bednarczyk, 

                                                                                                                                                                     właściciel