Kreatywny Strych - jedno miejsce, wiele możliwości.

 

W dzisiejszym świecie wygoda i oszczędność czasu to jedne z najbardziej pożądanych dóbr. I Strych wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Jeśli więc szukasz jednego miejsca, gdzie kompleksowo zaopatrzysz się zarówno

w materiały reklamowe dla swojej firmy (lub organizacji, klubu, stowarzyszenia etc.), w odzież i koszulki

z nadrukiem najwyższej jakości (do użytku firmowego, prywatnego i eventowego) oraz w tak ważne dla bezpieczeństwa elementy odblaskowe takie jak opaski, kamizelki czy breloczki to...jesteś w odpowiednim miejscu :) 

 

Strych powstał zimą 2014 roku  jako odpowiedź na kiełkującą od dłuższego czasu chęć stworzenia własnego biznesu. 7-letnie wówczas doświadczenie w pracowni sitodrukarskiej przy produkcji m.in. koszulek z nadrukiem oraz miłość do zadrukowanych tiszertów w naturalny sposób wyznaczyły kierunek, jaki obierze Strych.

 

Początkowo w ofercie były jedynie koszulki z nadrukiem z folii flex i flock. Jednak ponieważ Klienci zgłaszali zapotrzebowanie także na nadruki wielokolorowe, na personalizowane gadżety (np. kubki z nadrukiem) czy materiały reklamowe dla swoich firm  (smycze, wizytówki, długopisy, odzież firmową) - oferta Strychu  zaczęła się w szybkim tempie rozrastać i w tej chwili obejmuje trzy obszary: odzież z nadrukiem, materiały reklamowe oraz odblaski.

 

Część produkcji odbywa się na Strychu,  część w sprawdzonych i najlepszych  w swoim fachu drukarniach w Polsce. Dzięki temu oferta jest bogatsza, a Ty nie musisz już szukać w wielu miejscach - w jednym zamawiając koszulki,

w innym wizytówki a jeszcze w innym ceramikę reklamową.  Możesz  zaoszczędzić swój cenny czas, składając zamówienie w jednym, sprawdzonym miejscu - na Strychu. A zaoszczędzony czas przeznacz na to, co dla Ciebie ważne :)

 

Do zobaczenia!

 

 z wyrazami szacunku

Tomasz Bednarczyk

 właściciel

 Zobacz, co możemy

dla Ciebie zrobić!

tel: 503 198 166  

mail: biuro@kreatywnystrych.pl

projekt i realizacja: Kreatywny Strych 2016